5/20/2015

LİTVANYA VE İNGİLTERE ORTAK ARIYOR

29/04/2015 Lithuania TOLT20150429001
A Lithuanian company specialized in development of specialized monitoring systems offers the unique solution for people flow counting, comprised of specific hardware, a data center based on cloud computing and a web platform. The device is built on the most advanced algorithms for intelligent video processing. Commercial agreements, partnership, technical assistance and joined exploitation are sought.
Litvanya'dan özel izleme sistemleri üzerine uzmanlaşmış bir firma, spesifik donanım, bulut bilişime dayalı veri merkezi ve bir web platformundan oluşan insan akımı sayma çözümü geliştirmiştir. Bu sistem akıllı video işleme için ileri algoritmalar üzerine kuruludur. Firma, ticari anlaşma, ortaklık, teknik danışmanlık ve ortak dağıtım anlaşmaları yapmak için ortaklar aramaktadır.
24/04/2015 United Kingdom BOUK20150424002
A British fashion designer of a women’s clothes high end fashion brand, specialising in women’s party dresses, is looking for agents to represent the brand in Europe. Also looking to sell into women’s clothing retail outlets and boutiques.
Kadın parti elbiseleri üzerine çalışan İngiliz bir moda tasarımcısı markasını Avrupa'da temsil edecek ortaklar aramaktadır. Firma, ürünlerini perakende satış mağazaları ve butiklerde de satmak istemektedir.
NEXT ARTICLE Next Post
PREVIOUS ARTICLE Previous Post
NEXT ARTICLE Next Post
PREVIOUS ARTICLE Previous Post
 

byFeed